Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-46-025-03-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Kia |
| model | : Ceed II (JD) |
| bouwjaar | : 05/2012- |
| Past op model | : CEEÂŽD SPORTSWAGON (JD) |
| Past op bouwjaar | : 09/2012 - |
| Motor | : 1.0 T-GDI, 1.4 MPI, 1.4 CVVT, 1.6 CVVT, 1.6 GDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1050 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1050 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 256,52 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





