Eibach Pro-Kit verenset, Kia SPORTAGE (JE_), 09/2004 - 05/2007, 2.0 i 16V, 2.0 16V 4WD, 2.7 V6 4WD, 2.0 CRDi, 2.0 CRDi 4WD, Max vooraslast 1220 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-46-010-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Kia |
| model | : Sportage (JE) |
| bouwjaar | : 09/2004- |
| Past op model | : SPORTAGE (JE_) |
| Past op bouwjaar | : 09/2004 - 05/2007 |
| Motor | : 2.0 i 16V, 2.0 16V 4WD, 2.7 V6 4WD, 2.0 CRDi, 2.0 CRDi 4WD |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1220 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1200 kg |
| Opmerkingen | : Excl. Niveauregeling |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 297,66 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





