Eibach Pro-Kit verenset, Lancia DELTA I (831AB0), 06/1993 - 01/1994, 2.0 HF Evo 16 V Integrale, Max vooraslast 1030 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E4909-140 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Lancia |
| model | : Delta (831) |
| bouwjaar | : 86-08/1993 |
| Past op model | : DELTA I (831AB0) |
| Past op bouwjaar | : 06/1993 - 01/1994 |
| Motor | : 2.0 HF Evo 16 V Integrale |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1030 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1030 kg |
| Opmerkingen | : Excl. Niveauregeling |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 318,23 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





