Eibach Pro-Kit verenset, Lancia YPSILON (843), 10/2003 - 12/2011, 1.4, 1.4 16V, 1.3 D Multijet, 1.3 JTD, Max vooraslast 850 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-49-001-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Lancia |
| model | : Ypsilon (843) |
| bouwjaar | : 10/2003- |
| Past op model | : YPSILON (843) |
| Past op bouwjaar | : 10/2003 - 12/2011 |
| Motor | : 1.4, 1.4 16V, 1.3 D Multijet, 1.3 JTD |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 850 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 750 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 235,95 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





