Eibach Pro-Kit verenset, Lancia YPSILON (846), 05/2011 -, 1.3 Multijet, Max vooraslast 870 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 20 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-49-004-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Lancia |
| model | : Ypsilon (846) |
| bouwjaar | : 05/2011- |
| Past op model | : YPSILON (846) |
| Past op bouwjaar | : 05/2011 - |
| Motor | : 1.3 Multijet |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 870 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 810 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 248,05 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





