Eibach Pro-Kit verenset, Lexus CT (ZWA1_), 12/2010 -, 200h, Max vooraslast 1020 kg, Verlaging vooras ca 20 mm, Verlaging achteras ca 20 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-82-039-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Lexus |
| model | : CT (A10) |
| bouwjaar | : 03/2011- |
| Past op model | : CT (ZWA1_) |
| Past op bouwjaar | : 12/2010 - |
| Motor | : 200h |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1020 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 980 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 20 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 321,86 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





