Eibach Pro-Kit verenset, Mazda 2 (DE), 01/2008 -, 1.3, 1.3 MZR, 1.5, 1.5 MZR, 1.4 MZR-CD, 1.6 MZ-CD, Max vooraslast 850 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-55-011-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mazda |
| model | : 2 (DE) |
| bouwjaar | : 07/2007-11/2014 |
| Past op model | : 2 (DE) |
| Past op bouwjaar | : 01/2008 - |
| Motor | : 1.3, 1.3 MZR, 1.5, 1.5 MZR, 1.4 MZR-CD, 1.6 MZ-CD |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 850 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 755 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 229,9 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





