Eibach Pro-Kit verenset, Mazda 2 STUFENHECK (DL), 04/2015 -, 1.5 D, Max vooraslast 897 kg, Verlaging vooras ca 20 mm, Verlaging achteras ca 20 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-55-017-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mazda |
| model | : 2 (DL/DJ) |
| bouwjaar | : 11/2014- |
| Past op model | : 2 STUFENHECK (DL) |
| Past op bouwjaar | : 04/2015 - |
| Motor | : 1.5 D |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 897 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 797 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 20 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 242 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





