Eibach Pro-Kit verenset, Mazda 3 (BL), 06/2009 -, 1.6 MZR, Max vooraslast 925 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-55-013-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mazda |
| model | : 3 (BL) |
| bouwjaar | : 04/2009-09/2013 |
| Past op model | : 3 (BL) |
| Past op bouwjaar | : 06/2009 - |
| Motor | : 1.6 MZR |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 925 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 925 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 235,95 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





