Eibach Pro-Kit verenset, Mazda 6 STUFENHECK / SALOON (GJ,GH), 03/2015 -, 2.2 D 4WD, Max vooraslast 1160 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-55-015-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mazda |
| model | : 6 (GH) |
| bouwjaar | : 02/2008-12/2012 |
| Past op model | : 6 STUFENHECK / SALOON (GJ,GH) |
| Past op bouwjaar | : 03/2015 - |
| Motor | : 2.2 D 4WD |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1160 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1075 kg |
| Opmerkingen | : Excl. Niveauregeling |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 285,56 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





