Eibach Pro-Kit verenset, Mazda CX-3, 01/2015 -, 2.0, 2.0 AWD, 1.5 D, 1.5 D 4WD, Max vooraslast 990 kg, Verlaging vooras ca 30-35 mm, Verlaging achteras ca 20-25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-55-018-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mazda |
| model | : CX-3 (DK) |
| bouwjaar | : 01/2015- |
| Past op model | : CX-3 |
| Past op bouwjaar | : 01/2015 - |
| Motor | : 2.0, 2.0 AWD, 1.5 D, 1.5 D 4WD |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 990 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 923 kg |
| Opmerkingen | : Excl. Niveauregeling |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30-35 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20-25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 264,99 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





