Eibach Pro-Kit verenset, Mazda CX-5 (KE, GH), 11/2011 -, 2.2 D, 2.2 D AWD, Max vooraslast 1145 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-55-014-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mazda |
| model | : CX-5 |
| bouwjaar | : 11/2011- |
| Past op model | : CX-5 (KE, GH) |
| Past op bouwjaar | : 11/2011 - |
| Motor | : 2.2 D, 2.2 D AWD |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1145 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1090 kg |
| Opmerkingen | : Excl. Niveauregeling |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 297,66 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





