Eibach Pro-Kit verenset, Mazda MX-5 I (NA), 09/1989 - 04/1998, 1.6, 1.8, Max vooraslast 625 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E5517-140 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mazda |
| model | : MX5 (NA) |
| bouwjaar | : 09/1989-04/1998 |
| Past op model | : MX-5 I (NA) |
| Past op bouwjaar | : 09/1989 - 04/1998 |
| Motor | : 1.6, 1.8 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 625 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 645 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 273,46 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





