Eibach Pro-Kit verenset, Mazda RX 8 (SE17), 10/2003 - 06/2012, 2.6 Wankel, Max vooraslast 860 kg, Verlaging vooras ca 25-30 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-55-007-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mazda |
| model | : RX8 (SE) |
| bouwjaar | : 10/2003- |
| Past op model | : RX 8 (SE17) |
| Past op bouwjaar | : 10/2003 - 06/2012 |
| Motor | : 2.6 Wankel |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 860 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1030 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25-30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 292,82 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





