Eibach Pro-Kit verenset, Mercedes AMG C-KLASSE KOMBI / C-CLASS ESTATE (S205), 10/2015 -, AMG C 63, AMG C 63 S, Max vooraslast 1090 kg, Verlaging vooras ca 20 mm, Verlaging achteras ca 10 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-25-036-06-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mercedes AMG |
| model | : C-Class (W205) |
| bouwjaar | : 12/2013- |
| Past op model | : C-KLASSE KOMBI / C-CLASS ESTATE (S205) |
| Past op bouwjaar | : 10/2015 - |
| Motor | : AMG C 63, AMG C 63 S |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1090 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1250 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 20 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 10 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 417,45 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





