Eibach Pro-Kit verenset, Mercedes SLK (RVoor modellen met ONAFHANKELIJKE achterwielophanging), 04/1996 - 04/2004, 200, 200 Kompressor, 230 Kompressor, 320, Max vooraslast 845 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E2552-140 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mercedes |
| model | : SLK (RVoor modellen met ONAFHANKELIJKE achterwielophanging) |
| bouwjaar | : 09/1996-02/2004 |
| Past op model | : SLK (RVoor modellen met ONAFHANKELIJKE achterwielophanging) |
| Past op bouwjaar | : 04/1996 - 04/2004 |
| Motor | : 200, 200 Kompressor, 230 Kompressor, 320 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 845 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 820 kg |
| Opmerkingen | : Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte, Excl. AMG onderstel |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 335,17 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





