Eibach Pro-Kit verenset, Mercedes E-KLASSE / E-CLASS (W210), 06/1995 - 03/2002, E200, E200 Kompressor, E230, E200 D, E200 CDI, E220 CDI, E220 D, E250 D, E250 TD, E270 CDI, E290 TD, Max vooraslast 1095 kg, Verlaging vooras ca 35 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E2536-140 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mercedes |
| model | : E-Class (W210) |
| bouwjaar | : 06/1995-03/2002 |
| Past op model | : E-KLASSE / E-CLASS (W210) |
| Past op bouwjaar | : 06/1995 - 03/2002 |
| Motor | : E200, E200 Kompressor, E230, E200 D, E200 CDI, E220 CDI, E220 D, E250 D, E250 TD, E270 CDI, E290 TD |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1095 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1165 kg |
| Opmerkingen | : verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte,, Excl. AMG onderstel |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 35 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 261,36 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





