Eibach Pro-Kit verenset, Mercedes E-KLASSE / E-CLASS (W210), 11/1997 - 03/2002, E240, E280, E320, E420, E430, E320 CDI, alle mit V-Motor, Max vooraslast 1095 kg, Verlaging vooras ca 35 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E2557-140 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mercedes |
| model | : E-Class (W210) |
| bouwjaar | : 06/1995-03/2002 |
| Past op model | : E-KLASSE / E-CLASS (W210) |
| Past op bouwjaar | : 11/1997 - 03/2002 |
| Motor | : E240, E280, E320, E420, E430, E320 CDI, alle mit V-Motor |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1095 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1165 kg |
| Opmerkingen | : verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte,, Excl. AMG onderstel |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 35 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 292,82 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





