Eibach Pro-Kit verenset, Mercedes E-KLASSE / E-CLASS (W211), 12/2002 - 12/2008, E200 CGI, E200 Kompressor, E230, E240, E280, E300 Bluetec, E320, E350, E350 CGI, E200 CDI, E220 CDI, E270 CDI, Max vooraslast 1095 kg, Verlaging vooras ca 30-35 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-25-008-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mercedes |
| model | : E-Class (W211) |
| bouwjaar | : 04/2002-01/2009 |
| Past op model | : E-KLASSE / E-CLASS (W211) |
| Past op bouwjaar | : 12/2002 - 12/2008 |
| Motor | : E200 CGI, E200 Kompressor, E230, E240, E280, E300 Bluetec, E320, E350, E350 CGI, E200 CDI, E220 CDI, E270 CDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1095 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1230 kg |
| Opmerkingen | : Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte, Excl. AMG onderstel |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30-35 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 273,46 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





