Eibach Pro-Kit verenset, Mercedes E-KLASSE CABRIOLET / E-CLASS CONVERTIBLE (A207), 01/2010 -, E200, E200 CGI, E250, E250 CGI, Max vooraslast 1150 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-25-019-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mercedes |
| model | : E-Class (W212) |
| bouwjaar | : 02/2009- |
| Past op model | : E-KLASSE CABRIOLET / E-CLASS CONVERTIBLE (A207) |
| Past op bouwjaar | : 01/2010 - |
| Motor | : E200, E200 CGI, E250, E250 CGI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1150 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1200 kg |
| Opmerkingen | : Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte, Excl. AMG onderstel |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 256,52 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





