Eibach Pro-Kit verenset, Mercedes E-KLASSE KOMBI / E-CLASS ESTATE (S212), 08/2009 -, E200, E200 CGI, E250, E250 CGI, Max vooraslast 1055 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-25-021-04-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mercedes |
| model | : E-Class (W212) |
| bouwjaar | : 02/2009- |
| Past op model | : E-KLASSE KOMBI / E-CLASS ESTATE (S212) |
| Past op bouwjaar | : 08/2009 - |
| Motor | : E200, E200 CGI, E250, E250 CGI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1055 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1460 kg |
| Opmerkingen | : Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte, Excl. AMG onderstel |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 320,65 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





