Eibach Pro-Kit verenset, Mercedes E-KLASSE KOMBI / E-CLASS ESTATE (S212), 08/2009 -, E300, E350, E350 CGI, E400, E200 CDI, E220 CDI, E250 CDI, E300 CDI, E350 CDI, E350 BlueTec, Max vooraslast 1220 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-25-021-05-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mercedes |
| model | : E-Class (W212) |
| bouwjaar | : 02/2009- |
| Past op model | : E-KLASSE KOMBI / E-CLASS ESTATE (S212) |
| Past op bouwjaar | : 08/2009 - |
| Motor | : E300, E350, E350 CGI, E400, E200 CDI, E220 CDI, E250 CDI, E300 CDI, E350 CDI, E350 BlueTec |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1220 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1460 kg |
| Opmerkingen | : Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte, Excl. AMG onderstel |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 320,65 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





