Eibach Pro-Kit verenset, Mercedes E-KLASSE / E-CLASS (W213), 01/2016 -, E200, Max vooraslast 1105 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-25-040-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mercedes |
| model | : E-Class (W213) |
| bouwjaar | : 01/2016- |
| Past op model | : E-KLASSE / E-CLASS (W213) |
| Past op bouwjaar | : 01/2016 - |
| Motor | : E200 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1105 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1265 kg |
| Opmerkingen | : Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte, Excl. AMG onderstel |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 303,71 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





