Eibach Pro-Kit verenset, Mercedes GLA-KLASSE / GLA-CLASS (X156), 12/2013 -, GLA 250 4-matic, Max vooraslast 1055 kg, Verlaging vooras ca 20 mm, Verlaging achteras ca 20 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-25-035-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mercedes |
| model | : GLA (X156) |
| bouwjaar | : 12/2013- |
| Past op model | : GLA-KLASSE / GLA-CLASS (X156) |
| Past op bouwjaar | : 12/2013 - |
| Motor | : GLA 250 4-matic |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1055 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 950 kg |
| Opmerkingen | : Excl. AMG onderstel |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 20 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 297,66 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





