Eibach Pro-Kit verenset, Mercedes M-KLASSE / M-CLASS (W163), 02/1998 - 06/2005, ML230, ML320, ML350, ML430, ML270 CDI, Max vooraslast 1430 kg, Verlaging vooras ca 35 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E2558-120 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mercedes |
| model | : ML (W163) |
| bouwjaar | : 02/1998-06/2005 |
| Past op model | : M-KLASSE / M-CLASS (W163) |
| Past op bouwjaar | : 02/1998 - 06/2005 |
| Motor | : ML230, ML320, ML350, ML430, ML270 CDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1430 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1600 kg |
| Opmerkingen | : Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte, Excl. AMG onderstel |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 35 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 309,76 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





