Eibach Pro-Kit verenset, Mercedes M-KLASSE / M-CLASS (W164), 07/2005 -, ML350 4-matic, ML280 CDI 4-matic, ML300 CDI 4-matic, ML320 CDI 4-matic, Max vooraslast 1400 kg, Verlaging vooras ca 35 mm, Verlaging achteras ca 35 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-25-017-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mercedes |
| model | : ML (W164) |
| bouwjaar | : 07/2005-05/2011 |
| Past op model | : M-KLASSE / M-CLASS (W164) |
| Past op bouwjaar | : 07/2005 - |
| Motor | : ML350 4-matic, ML280 CDI 4-matic, ML300 CDI 4-matic, ML320 CDI 4-matic |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1400 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1600 kg |
| Opmerkingen | : Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte, Excl. AMG onderstel |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 35 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 35 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 434,39 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





