Eibach Pro-Kit verenset, Mercedes M-KLASSE / M-CLASS(166), 06/2011 -, ML300 4-matic, ML350 4-matic, ML250 CDI, ML250 CDI BlueTEC 4-matic, ML350 BlueTEC 4-matic, Max vooraslast 1500 kg, Verlaging vooras ca 30-35 mm, Verlaging achteras ca 25-35 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-25-030-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mercedes |
| model | : ML (W166) |
| bouwjaar | : 06/2011- |
| Past op model | : M-KLASSE / M-CLASS(166) |
| Past op bouwjaar | : 06/2011 - |
| Motor | : ML300 4-matic, ML350 4-matic, ML250 CDI, ML250 CDI BlueTEC 4-matic, ML350 BlueTEC 4-matic |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1500 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1650 kg |
| Opmerkingen | : Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte, Excl. AMG onderstel |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30-35 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25-35 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 525,14 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





