Eibach Pro-Kit verenset, Mercedes SL (R129), 03/1989 - 12/2001, 300 SL, 300 SL-24, 500 SL, Max vooraslast 1080 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E2534-140 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mercedes |
| model | : SL (R129) |
| bouwjaar | : 01/1989-07/2001 |
| Past op model | : SL (R129) |
| Past op bouwjaar | : 03/1989 - 12/2001 |
| Motor | : 300 SL, 300 SL-24, 500 SL |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1080 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1190 kg |
| Opmerkingen | : Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte, Excl. AMG onderstel |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 440,44 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





