Eibach Pro-Kit verenset, Mercedes SL (R230), 03/2003 - 01/2012, SL350, Max vooraslast 1025 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-25-009-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mercedes |
| model | : SL (R230) |
| bouwjaar | : 08/2001- |
| Past op model | : SL (R230) |
| Past op bouwjaar | : 03/2003 - 01/2012 |
| Motor | : SL350 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1025 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1135 kg |
| Opmerkingen | : Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte, Excl. AMG onderstel |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 335,17 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





