Eibach Pro-Kit verenset, Mercedes SLK (R171), 03/2004 - 02/2011, 200 Kompressor, Max vooraslast 840 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-25-013-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mercedes |
| model | : SLK (W171) |
| bouwjaar | : 03/2004-01/2011 |
| Past op model | : SLK (R171) |
| Past op bouwjaar | : 03/2004 - 02/2011 |
| Motor | : 200 Kompressor |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 840 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 940 kg |
| Opmerkingen | : Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte, Excl. AMG onderstel |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 310,97 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





