Eibach Pro-Kit verenset, Mercedes VITO KASTEN / BOX (W447), 10/2014 -, 109 CDI, 111 CDI, 114 CDI, 116 CDI, 119 BlueTEC, Max vooraslast 1550 kg, Verlaging vooras ca 25-30 mm, Verlaging achteras ca 25-30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-25-037-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mercedes |
| model | : Vito (W447) |
| bouwjaar | : 10/2014- |
| Past op model | : VITO KASTEN / BOX (W447) |
| Past op bouwjaar | : 10/2014 - |
| Motor | : 109 CDI, 111 CDI, 114 CDI, 116 CDI, 119 BlueTEC |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1550 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast Electronische demping wordt gedeactiveerd0 kg |
| Opmerkingen | : Excl. AMG onderstel |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25-30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25-30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 372,68 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





