Eibach Pro-Kit verenset, Mini MINI (F56), 12/2013 -, One, One First, Cooper, One D, Max vooraslast 900 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-57-004-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mini |
| model | : Mini (F55/F56) |
| bouwjaar | : 12/2013- |
| Past op model | : MINI (F56) |
| Past op bouwjaar | : 12/2013 - |
| Motor | : One, One First, Cooper, One D |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 900 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 775 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 245,63 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





