Eibach Pro-Kit verenset, Mini MINI (R50, R53), 03/2002 - 09/2006, One, Cooper, Cooper S, One D, Max vooraslast 890 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-57-001-03-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mini |
| model | : Mini (R50/R53) |
| bouwjaar | : 09/2001-09/2006 |
| Past op model | : MINI (R50, R53) |
| Past op bouwjaar | : 03/2002 - 09/2006 |
| Motor | : One, Cooper, Cooper S, One D |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 890 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 800 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 221,43 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





