Eibach Pro-Kit verenset, Mini MINI (R56), 02/2011 -, Cooper SD, Max vooraslast 935 kg, Verlaging vooras ca 25-30 mm, Verlaging achteras ca 25-30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-57-002-03-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mini |
| model | : Mini (R56) |
| bouwjaar | : 10/2006-11/2013 |
| Past op model | : MINI (R56) |
| Past op bouwjaar | : 02/2011 - |
| Motor | : Cooper SD |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 935 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 755 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25-30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25-30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 221,43 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





