Eibach Pro-Kit verenset, Mini MINI CABRIOLET / CONVERTIBLE (R52), 07/2004 - 11/2007, One, Cooper, Cooper S, Max vooraslast 890 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-57-001-03-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mini |
| model | : Mini Cabriolet (R52) |
| bouwjaar | : 07/2004-11/2007 |
| Past op model | : MINI CABRIOLET / CONVERTIBLE (R52) |
| Past op bouwjaar | : 07/2004 - 11/2007 |
| Motor | : One, Cooper, Cooper S |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 890 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 800 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 221,43 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





