Eibach Pro-Kit verenset, Mini MINI CABRIOLET / CONVERTIBLE (R57), 11/2007 -, One, Cooper, Cooper S, John Cooper Works, Cooper D, Cooper SD, Max vooraslast 905 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 20 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-57-002-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mini |
| model | : Mini Cabriolet (R57) |
| bouwjaar | : 11/2007- |
| Past op model | : MINI CABRIOLET / CONVERTIBLE (R57) |
| Past op bouwjaar | : 11/2007 - |
| Motor | : One, Cooper, Cooper S, John Cooper Works, Cooper D, Cooper SD |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 905 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 855 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 221,43 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





