Eibach Pro-Kit verenset, Mini MINI CLUBMAN (F54), 07/2015 -, Cooper S, Cooper SD, Max vooraslast 1050 kg, Verlaging vooras ca 25-30 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-57-005-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mini |
| model | : Mini Clubman (F54) |
| bouwjaar | : 07/2015- |
| Past op model | : MINI CLUBMAN (F54) |
| Past op bouwjaar | : 07/2015 - |
| Motor | : Cooper S, Cooper SD |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1050 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 960 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25-30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 283,14 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





