Eibach Pro-Kit verenset, Mini MINI COUNTRYMAN (R60), 06/2010 -, One, Cooper, Cooper S, One D, Cooper D, Cooper SD, Cooper S JCW, Max vooraslast 1015 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 20 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-57-003-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mini |
| model | : Mini Countryman (R60) |
| bouwjaar | : 10/2007- |
| Past op model | : MINI COUNTRYMAN (R60) |
| Past op bouwjaar | : 06/2010 - |
| Motor | : One, Cooper, Cooper S, One D, Cooper D, Cooper SD, Cooper S JCW |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1015 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 880 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 245,63 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





