Eibach Pro-Kit verenset, Mini MINI COUPE (R58), 09/2011 -, Cooper, Cooper S, John Cooper Works, Cooper SD, Max vooraslast 905 kg, Verlaging vooras ca 25-30 mm, Verlaging achteras ca 25-30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-57-002-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mini |
| model | : Mini Coupe (R58) |
| bouwjaar | : 09/2011- |
| Past op model | : MINI COUPE (R58) |
| Past op bouwjaar | : 09/2011 - |
| Motor | : Cooper, Cooper S, John Cooper Works, Cooper SD |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 905 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 755 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25-30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25-30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 221,43 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





