Eibach Pro-Kit verenset, Mini MINI PACEMAN (R61), 04/2012 -, Cooper ALL4, Cooper S ALL4, Cooper D ALL4, Cooper SD ALL4, John Cooper Works, Max vooraslast 1040 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 20 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-57-003-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mini |
| model | : Mini Paceman (R61) |
| bouwjaar | : 04/2012- |
| Past op model | : MINI PACEMAN (R61) |
| Past op bouwjaar | : 04/2012 - |
| Motor | : Cooper ALL4, Cooper S ALL4, Cooper D ALL4, Cooper SD ALL4, John Cooper Works |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1040 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 940 kg kg |
| Opmerkingen | : Excl. Niveauregeling |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 245,63 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





