AU060102-348, Audi RS4 B5 2.7l 280kW, Einddemper met eindstuk 2x115x85mm Type 32 76mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Audi S/RS |
| Model | : RS4 (B5) |
| Bouwjaar | : 05/2000-09/2001 |
| Artikelnummer | : AU060102-348 |
| Past op model | : Audi RS4 B5 |
| Motor inhoud | : 2.7l 280kW |
| Buisdiameter | : 76mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met eindstuk 2x115x85mm Type 32 |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 2x115x85 Typ 32 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 1 | : Nur als Komplettanlage mit AU060100-VSD verbaubar! |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 767,68 |
1





