AU071080-VBR, Audi RS6 4B 4.2l 331kW, Vorderrohr bis Kat 70mm 70mm Buisdiameter Geheel RVS
Product specificaties:
| Merk | : Audi S/RS |
| Model | : RS6 (C5) |
| Bouwjaar | : 09/2002-01/2005 |
| Artikelnummer | : AU071080-VBR |
| Past op model | : Audi RS6 4B |
| Motor inhoud | : 4.2l 331kW |
| Buisdiameter | : 70mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Vorderrohr bis Kat 70mm |
| Opmerking 1 | : Nur als Komplettanlage mit AU071081-xxx verbaubar und nur in dieser Verbindung mit Gutachten |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal |
| Prijs incl. BTW | : 493,15 |
1





