AU071081-133, Audi RS6 4B 4.2l 331kW, Einddemper 70mm rechts/links - 1x100mm Type 16 rechts/links 70mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Audi S/RS |
| Model | : RS6 (C5) |
| Bouwjaar | : 09/2002-01/2005 |
| Artikelnummer | : AU071081-133 |
| Past op model | : Audi RS6 4B |
| Motor inhoud | : 4.2l 331kW |
| Buisdiameter | : 70mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper 70mm rechts/links - 1x100mm Type 16 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 1 | : Nur als Komplettanlage mit AU071080-VBR verbaubar! |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 1011,72 |
1





