AU140063-052, Audi S1 quattro 2.0l 170kW, Einddemper met uitgang rechts/links - 2x90mm Type 12 rechts/links 70mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Audi S/RS |
| Model | : S1 (8X) |
| Bouwjaar | : 03/2014- |
| Artikelnummer | : AU140063-052 |
| Past op model | : Audi S1 quattro |
| Motor inhoud | : 2.0l 170kW |
| Buisdiameter | : 70mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met uitgang rechts/links - 2x90mm Type 12 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 2x90 Typ 12 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 1 | : Schalldampfer ohne Klappensteuerung - Stecker zur alten Klappensteuerung wird abgezogen und am Unterboden befestigt |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 1011,72 |
1





