AU011050-VER, Audi S2 Typ 89 quattro 2.2l 162/169kW, Voordemper vervangende buis O70mm 70/ 2x63mm Buisdiameter Geheel RVS, Zonder goedkeuring
Product specificaties:
| Merk | : Audi S/RS |
| Model | : S2 (89) |
| Bouwjaar | : 09/1990- |
| Artikelnummer | : AU011050-VER |
| Past op model | : Audi S2 Typ 89 quattro |
| Motor inhoud | : 2.2l 162/169kW |
| Buisdiameter | : 70/ 2x63mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Voordemper vervangende buis O70mm |
| Keuring | : Zonder goedkeuring |
| Opmerking 1 | : Nur als Komplettanlage mit AU0110058-xxx verbaubar - ohne Gutachten |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal |
| Prijs incl. BTW | : 325,38 |
1





