AU080000-VBR, Audi S8 Typ D2 4.2l 175/180/220/228/250/260kW, Druckaustauschrohr S8 - Buisdiameter: 63,5mm 2x63,5mm Buisdiameter Geheel RVS
Product specificaties:
| Merk | : Audi S/RS |
| Model | : S8 (D2) |
| Bouwjaar | : 07/1996-09/2002 |
| Artikelnummer | : AU080000-VBR |
| Past op model | : Audi S8 Typ D2 |
| Motor inhoud | : 4.2l 175/180/220/228/250/260kW |
| Buisdiameter | : 2x63,5mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Druckaustauschrohr S8 - Buisdiameter: 63,5mm |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 259,29 |
1





