AU120014-152V, Audi A4/S4 B8/ A5/S5 - 8T 3.2l 195kW 4.2l 260kW, Einddemper rechts/links voor 2-Rohr dubbele buis - 2x90mm Type 17 rechts/links 63,5mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Audi |
| Model | : A4 (B8) |
| Bouwjaar | : 11/2007-04/2015 |
| Artikelnummer | : AU120014-152V |
| Past op model | : Audi A4/S4 B8/ A5/S5 - 8T |
| Motor inhoud | : 3.2l 195kW 4.2l 260kW |
| Buisdiameter | : 63,5mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper rechts/links voor 2-Rohr dubbele buis - 2x90mm Type 17 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 2x90 Typ 17 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 1067,64 |
1





