AU120000-MER, Audi A4/ A5 - 2,0l TFSI 2.0l TFSI 132/155kW, Middendemper vervangende buis O63,5mm 63,5mm Buisdiameter Geheel RVS, Zonder goedkeuring
Product specificaties:
| Merk | : Audi |
| Model | : A5 (B8) |
| Bouwjaar | : 06/2007- |
| Artikelnummer | : AU120000-MER |
| Past op model | : Audi A4/ A5 - 2,0l TFSI |
| Motor inhoud | : 2.0l TFSI 132/155kW |
| Buisdiameter | : 63,5mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Middendemper vervangende buis O63,5mm |
| Keuring | : Zonder goedkeuring |
| Opmerking 1 | : Laut StVo nicht zugelassen! |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal |
| Prijs incl. BTW | : 401,64 |
1





