AU081000-MER, Audi A8 Typ 4E 3.7l 206kW 4.2l 246kW 5.2l 331kw, Middendemper vervangende buis O70mm 70mm Buisdiameter Geheel RVS, Zonder goedkeuring
Product specificaties:
| Merk | : Audi |
| Model | : A8 (4E) |
| Bouwjaar | : 11/2002- |
| Artikelnummer | : AU081000-MER |
| Past op model | : Audi A8 Typ 4E |
| Motor inhoud | : 3.7l 206kW 4.2l 246kW 5.2l 331kw |
| Buisdiameter | : 70mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Middendemper vervangende buis O70mm |
| Keuring | : Zonder goedkeuring |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal |
| Prijs incl. BTW | : 457,56 |
1





