AU082003-133, Audi A8 Typ 4H 3.0l 213/245kW 4.2l 273kW 3.0l TDI 155/184kW, Einddemper rechts/links - 1x100mm Type 16 rechts/links 70mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Audi |
| Model | : A8 (4H) |
| Bouwjaar | : 11/2009- |
| Artikelnummer | : AU082003-133 |
| Past op model | : Audi A8 Typ 4H |
| Motor inhoud | : 3.0l 213/245kW 4.2l 273kW 3.0l TDI 155/184kW |
| Buisdiameter | : 70mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper rechts/links - 1x100mm Type 16 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 1x100 Typ 16 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 1113,41 |
1





